Pristatėme pranešimą apie miškų apskaitą bei klimato švelninimą žemės naudojimo, žemės naudojimo keitimo ir miškininkystės sektoriuje

Data

2022 05 04

Įvertinimas
0
Dekarbonizacija.jpg

Š. m. balandžio pabaigoje įvyko Aplinkos ministerijos inicijuotas aštuntasis žemės ūkio ir miškininkystės darbo grupės susitikimas, kurio metu buvo aptartos dekarbonizacijos priemonės. Šį kartą susitikimas buvo skirtas miškų temai.

Pranešimą apie miškų vaidmenį, jų apskaitą bei klimato švelninimą žemės naudojimo, žemės naudojimo keitimo ir miškininkystės sektoriuje pristatė Valstybinės miškų tarnybos Nacionalinės miškų inventorizacijos skyriaus vedėjas Gintaras Kulbokas.

Ponas G. Kulbokas pristatė šiltnamio efektą sukeliančių dujų absorbcijų pokyčius Baltijos regiono miškuose, su miškais susijusius tarptautinius ŠESD įsipareigojimus, anglies sankaupų pokyčius bei kitus duomenis bei atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

Susitikimo įrašą galite žiūrėti Aplinkos ministerijos YouTube paskyroje: Žemės ūkio ir miškininkystės darbo grupės susitikimas (2022-04-26) - YouTube