Pradeda veikti naujoji Valstybinės miškų tarnybos interneto svetainė

Data

2022 05 19

Įvertinimas
2
Naujoji_svetaine.png

Naujoji svetainė vizualiai ir struktūriškai atitiks vyriausybės įstaigų portalo „Mano vyriausybė“ išvaizdą bei struktūrą. Į ją perkelta visa teisinė, statistinė ir kita vartotojams reikalinga bei privalomoji informacija, sumažintas PDF formatu saugomų dokumentų skaičius, daugiau informacijos pateikiama skaitmenizuotu, duomenų bazėms ir redagavimui tinkamu formatu.

„Atsižvelgdami į sparčiai besikeičiančius vartotojų poreikius, naująją svetainę kūrėme vadovaudamiesi minimalizmo, paprastumo ir patikimumo principais. Siekiame, kad lankytojai reikiamą informaciją galėtų rasti greitai ir paprastai. Visa svarbiausia informacija svetainėje bus pasiekiama 2-3 pelės paspaudimais, taip pat svetainė bus paprastesnė naudoti ir mobiliuosiuose įrenginiuose“, – sako Valstybinės miškų tarnybos direktorė Vilija Augutavičienė.

Naujosios svetainės naudotojai neabejotinai pastebės ir greitesnį bei sklandesnį jos veikimą. Taip bus todėl, kad naujoji svetainė veiks kitose tarnybinėse stotyse pažangesnių technologijų pagrindu.

Naujoji tarnybos interneto svetainė bus pasiekiama adresais www.amvmt.lt ir https://amvmt.lrv.lt. Senoji svetainė veiks dar iki 2022 m. birželio mėn. 20 d., vėliau bus išjungta.

Vartotojus, pastebėjusius naujojoje svetainėje kokių nors klaidų ar netikslumų, Tarnyba kviečia pranešti apie juos bendruoju Tarnybos el. paštu [email protected]

Gero ir patogaus naudojimosi!