2024-02-12

Valstybinė miškų tarnyba primena apie galimybę naudotis konsultacijų centro paslaugomis

Valstybinė miškų tarnyba primena, kad jos konsultacijų centras pirmadieniais – ketvirtadieniais veikia nuo 7 iki 17 val. be pietų pertraukos, penktadieniais – iki 15.45 val. taip pat be pietų pertraukos.

Konsultacijos teikiamos telefonu 8-670 06211 ir el. paštu [email protected].

Telefonu konsultacijos teikiamos vidinės miškotvarkos projektų rengimo ir tvarkymo, miško želdinimo ir žėlimo projektų rengimo, vertinimo ir tvirtinimo, leidimų kirsti mišką ir pranešimų apie ketinimą kirsti mišką pateikimo, derinimo, tvirtinimo ir išdavimo, miškų būklės, naudojimo, atkūrimo, įveisimo ir apsaugos klausimais.

Tai pat konsultacijas teikia ir regionuose dirbantys tarnybos specialistai. Norint gauti konsultaciją specialisto darbo vietoje, būtina užsiregistruoti iš anksto. Konsultacijos tarnybos regioniniuose padaliniuose vyksta antradieniais nuo 8:00 iki 17:00 val. 

Užsiregistruoti susitikimui su specialistu galima per automatinę formą, kuri lengvai pasiekiama per nuorodą, esančią Valstybinės miškų tarnybos interneto svetainėje: Konsultacijos miškų ūkio priežiūros klausimais - Valstybinė miškų tarnyba (lrv.lt)

Čia galite rasti ne tik registracijos formą, bet ir visų galimų prašymų formas, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, nuorodas į Aplinkosaugos leidimų informacinę sistemą ALIS bei į jos mokomąją medžiagą, taip pat nuorodą į skaičiuoklę preliminariai kompensacijai už miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis apskaičiuoti.

Maloniai kviečiame naudotis!

Valstybinė miškų tarnyba yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos, įgyvendinanti valstybės politiką gamtos išteklių (miškų, augalų nacionalinių genetinių išteklių) valdymo srityje.