>
2023-03-17

Paskelbtas seminaro „Miškininkavimas mažoje, iki 3 ha miško valdoje. Ypatumai ir galimybės“ vaizdo įrašas (video)

Valstybinė miškų tarnyba š. m. kovo 16 dieną sukvietė privačių miškų savininkus bei visus, besidominčiuosius miškais į nuotolinį seminarą „Miškininkavimas mažoje, iki 3 ha miško valdoje. Ypatumai ir galimybės“, kuriame pristatė ūkininkavimo miškuose būtinybę bei naudą savininkui, gamtai bei valstybei.

Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus vedėjas Gintaras Pušneraitis papasakojo apie miško kirtimus ir jų reglamentavimą, reikalingus dokumentus, būtinybę mišką atkūrti bei galimybę gauti paramą miškui įveisti. Taip pat nemažai dėmesio skyrė ir miškų apsaugai nuo kenkėjų bei žvėrių pažeidimų.

Seminaras skirtas visiems, besidomintiems miškais, tačiau ypač – miškų savininkams, kurie pagal profesiją nėra miškininkai ar kaip nors kitaip susiję su miškininkyste. Vienas iš Valstybinės miškų tarnybos siekių yra, kad būtent šie žmonės daugiau sužinotų apie savo turimus miškus, geriau juos pažintų ir tvarkytų.

Renginio metu kolegos atsakė ir į susirinkusiųjų klausimus.

Tarnyba nuoširdžiai tikisi, kad seminaras buvo jiems naudingas. Taip pat tikisi, kad jis bus naudingas ir visiems, kurie peržiūrės jo įrašą tarnybos YouTube platformoje. Maloniai kviečiame žiūrėti!